DZIEŃ PACJENTA Z ŁUSZCZYCĄ

« wróć

2019-03-26

 

Co wiemy o łuszczycy i jak możemy lepiej leczyć pacjentów z tą chorobą? Jaka jest dostępność leczenia i  koszty programów terapeutycznych, a także o wielu społecznych aspektach tej choroby –  dyskutowano podczas odbywającej się w dziś (26.03.) w Warszawie konferencji pt. „Dzień Pacjenta z Łuszczycą”.  

 

Na spotkaniu przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, sejmowej i senackiej komisji zdrowia, NFZ, lekarzy  oraz stowarzyszeń i organizacji skupiających osoby chore na łuszczycę, Konsultant Krajowy w Dermatologii - Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt oraz Główny Inspektor Sanitarny dr n. med. Jarosław Pinkas podpisali oświadczenie w sprawie dostępności obiektów basenowych dla osób chorych na łuszczycę.  (całość poniżej).

Patronat honorowy nad konferencją objęły: Unia Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS oraz Koalicja na Rzecz Walki z Łuszczycą.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą