FORUM URTICARIA - BERLIN 2016

« wróć

2016-12-05

 

Międzynarodowi eksperci, specjaliści w dziedzinie pokrzywki, wśród nich naukowcy i lekarze z ponad 50 krajów z całego świata, spotkali się w dniach 29-30 listopada w Berlinie, na 5. FORUM URTICARIA 2016. W  gronie uczestników znalazły się m.in. przedstawicielki zespołu lekarskiego DERMOKLINIKI: Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt oraz Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak.

Wydarzenie jest przeglądem aktualnego stanu wiedzy na temat pokrzywki, stanowi platformę wymiany doświadczeń lekarzy dermatologów zebranych z praktyki klinicznej oraz tych zajmujących się pracą naukową nad zagadnieniem. FORUM URTICARIA towarzyszą sesje, wykłady, warsztaty naukowe i panele dyskusyjne.

 

W dniu 1 grudnia międzynarodowe gremium eksperckie, podczas wielogodzinnej dyskusji w głosowaniu jawnym ustaliło nowe wytyczne leczenia pokrzywki, które będą obowiązywały od przyszłego roku w całej Europie.

 

Od lewej: Dr hab. n. med. Zenon Brzoza, Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt, Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. dr hab. n. med. Magdalena Czarnecka-Operacz

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą