HOT TOPICS DERMATOLOGIA

« wróć

2017-04-21

 

Najbardziej "palące" tematy dermatologii, wykłady, dyskusje, praktyczne warsztaty oraz ciekawe wydarzenia towarzyszące odbywają się w ramach konferencji  HOT TOPICS DERMATOLOGIA, rozpoczynającej się dzisiaj w Dźwirzynie.

 

W ramach ośmiu sesji tematycznych zaprezentowanych zostanie blisko 40 wykładów. Dermatolodzy dyskutować będą m.in. o problemach onkologicznych w dermatologii, chorobach alergicznych, trądziku, łuszczycy i innych zagadnieniach z którymi pacjenci pojawiają się u nich najczęściej.

Konferencja odbywa się pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. Joanny Narbutt, dr hab. Aleksandry Lesiak, prof. nadzw. oraz dr hab. Witolda Owczarka, prof. nadzw.

 

Więcej o konferencji znajdziecie tutaj: HOT TOPICS DERMATOLOGIA

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Termedia

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą