Klinicznie i estetycznie, czyli dualne programy leczenia

« wróć

Często dzieje się tak, że kluczem do rozwiązania wielu problemów natury estetycznej są schorzenia z zakresu dermatologii klinicznej lub innych specjalizacji (np. trądzik – leczenie blizn potrądzikowych, łuszczyca – niwelowanie jej estetycznych skutków za pomocą lasera CO2, problem nadmiernej potliwości – zaburzenia o podłożu endokrynologicznym i niwelowanie skutków tej dolegliwości za pomocą karboksyterapii). Nowoczesna dermatologia to działanie kompleksowe, wielopłaszczyznowe, opierające się na programach leczenia tradycyjnej dermatologii klinicznej, wspomaganych rozwiązaniami dermatologii estetycznej.

Działając w taki sposób można osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Aby spełnić najważniejsze wymagania całościowego i kompleksowego leczenia naszych Pacjentów, realizujemy dualne programy leczenia przewlekłych chorób dermatologicznych. Dostarczamy oraz rekomendujemy najlepsze rozwiązania, wybór modelu leczenia pozostawiamy Państwu. W zakładce "Dermatologia Kliniczna" znajdą Państwo listę problemów medycznych i estetycznych, w leczeniu których specjalizuje się Dermoklinika. Zapraszamy jednak do konsultacji we wszystkich kwestiach, które dotyczą zdrowia i estetyki skóry. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą