Konferencja Tête-à-tête z Dermatologią

« wróć

Wymiana wiedzy i doświadczeń związanych z tematyką zdrowia i piękna skóry przez znanych i wybitnych specjalistów lekarzy dermatologów z kraju i ze świata, to cel zorganizowanej przez Laboratoire Dermatologique BIODERMA konferencji „Tête-à-tête z Dermatologią”, która odbywała się 23-24 kwietnia w Warszawie.  Wśród zaproszonych gości była Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt.

 

Wydarzenie to coroczne spotkanie  największych autorytetów w dziedzinie dermatologii z kraju i z zagranicy. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania były zaburzenia pigmentacji. Prof. Joanna Narbutt zaprezentowała wykład, dotyczący pozytywnych i negatywnych aspektów działania światła na skórę.

 

 Podczas sesji, wykładów i dyskusji panelowych  zaproszeni goście dzielili się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem prezentując autorskie prace bazujące na najnowszych odkryciach w dziedzinie dermatologii. Specjaliści prezentowali także najciekawsze przypadki kliniczne, z którymi spotkali się podczas swojej kariery zawodowej i naukowej.

 

 

 

W tym roku Konferencję „Tête-à-tête z Dermatologią” patronatem merytorycznym objęły: Polskie Towarzystwo Dermatologiczne oraz Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

 

Źródło: na podstawie materiałów BIODERMA

Foto: BIODERMA

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą