Konsultacje chirurgiczne i urologiczne

« wróć

 

 

DERMOKLINIKA jest ośrodkiem, świadczącym usługi z zakresu diagnostyki i leczenia przede wszystkim chorób skóry. Specjalizujemy się w leczeniu nawet najbardziej trudnych, przewlekłych problemów dermatologicznych, znajdując najlepsze rozwiązywania dla nawet najbardziej problematycznej skóry. A ponieważ skóra jest „lustrem organizmu” w naszej pracy i rozwiązywaniu problemów naszych Pacjentów niekiedy wspomagamy się wiedzą i doświadczeniem lekarzy specjalistów innych niż dermatologia dziedzin medycyny.

 

 

Oprócz realizacji wizyt u lekarzy dermatologów i lekarzy dermatologów – specjalistów medycyny estetycznej zapraszamy na konsultacje lekarzy innych specjalności:

 

 

 

 

Dr. Andrzej Kierstan – specjalista urolog

jest do Państwa dyspozycji w czwartki, w godzinach 14.00-16.00

 

 

 

Dr Paweł Kolano – specjalista chirurg

jest do Państwa dyspozycji we wtorki, w godzinach 9.30-11.30

Na konsultacje można umówić się online: przez system rezerwacji na DERMOstronie: http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

portal znanylekarz.pl: https://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/dermoklinika lub bezpośrednio przez aplikację na naszym facebookowym profilu.

Rezerwacji wizyty można również dokonać telefonicznie:

692 065 698 lub 42 230 96 57.

 

Zapraszamy

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą