Konsultacje chirurgiczne i urologiczne

« wróć

 

 

DERMOKLINIKA jest ośrodkiem, świadczącym usługi z zakresu diagnostyki i leczenia przede wszystkim chorób skóry. Specjalizujemy się w leczeniu nawet najbardziej trudnych, przewlekłych problemów dermatologicznych, znajdując najlepsze rozwiązywania dla nawet najbardziej problematycznej skóry. A ponieważ skóra jest „lustrem organizmu” w naszej pracy i rozwiązywaniu problemów naszych Pacjentów niekiedy wspomagamy się wiedzą i doświadczeniem lekarzy specjalistów innych niż dermatologia dziedzin medycyny.

 

 

Oprócz realizacji wizyt u lekarzy dermatologów i lekarzy dermatologów – specjalistów medycyny estetycznej zapraszamy na konsultacje lekarzy innych specjalności:

 

 

 

 

Dr. Andrzej Kierstan – specjalista urolog

jest do Państwa dyspozycji w czwartki, w godzinach 14.00-16.00

 

 

 

Dr Paweł Kolano – specjalista chirurg

jest do Państwa dyspozycji we wtorki, w godzinach 9.30-11.30

Na konsultacje można umówić się online: przez system rezerwacji na DERMOstronie: http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online

portal znanylekarz.pl: https://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/dermoklinika lub bezpośrednio przez aplikację na naszym facebookowym profilu.

Rezerwacji wizyty można również dokonać telefonicznie:

692 065 698 lub 42 230 96 57.

 

Zapraszamy

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą