„Konwersacje Dermatologa z Alergologiem”

« wróć

Codzienna praktyka dermatologiczna – miejsce leków przeciwhistaminowych. Dermatologia w przypadkach” to tytuł wykładu Dr hab. n. med. Aleksandry Lesiak wygłoszonego ramach odbywających się w dniach 24-25 lutego 2017 w Bukowinie Tatrzańskiej, warsztatów pn. „Konwersacje Dermatologa z Alergologiem”.  

 

Wydarzenie skupiało lekarzy specjalistów alergologów i dermatologów, którzy w swoich wykładach prezentowali najciekawsze przypadki kliniczne z obu dziedzin. Wykłady uzupełniały praktyczne warsztaty z zakresu żywienia w chorobach alergicznych. Mówiono między innymi o znaczeniu diety w eliminacji wszelkich substancji o charakterze uczulającym ze szczególnym uwzględnieniem występowania ewentualnych reakcji krzyżowych.

 

W komitecie naukowym wydarzenia znalazły się m.in. Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt i Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą