Łuszczyca – choroba nie tylko skóry

« wróć

2018-03-23

 

„Łuszczyca – choroba nie tylko skóry” - to tytuł odbywającej się właśnie w Rzeszowie konferencji naukowej, poświęconej szerokim aspektom tej autoimmunologicznej choroby, na którą obecnie choruje ponad milion Polaków.

 

Nawiązując do tytułu spotkania organizatorzy chcą pokazać, że łuszczyca to nie tylko problem dotyczący dermatologów, ale choroba ogólnoustrojowa, która wymaga wielospecjalistycznej opieki, m.in. reumatologów, internistów, dietetyków, psychologów czy psychiatrów. Konferencja z jednej  strony jest  okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w diagnostyce i leczeniu łuszczycy, a z drugiej platformą do dyskusji nad najbardziej pilnymi i istotnymi sprawami związanymi z opieką medyczną nad chorymi na łuszczycę w Polsce. Kierownictwo naukowe konferencji objął Prof. dr hab. n. med. Adam Reich. W komitecie naukowym wydarzenia oraz wśród prelegentów  znalazły się m.in. Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt i Prof. dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak (DERMOKLINIKA).

 

Spotkanie zakończy się jutro.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą