"Mikołajki na okrągło"

« wróć

Dermoklinika zaprasza do fitfabric na „Mikołajki na okrągło”. Będzie, zdrowo, aktywnie i z mocą (także dodatkowych atrakcji :)  Przygotowaliśmy dla Was 200 podarunkowych kart na dowolnie wybrane zabiegi w DERMO :)

 

Dziś, przez całą sobotę we wszystkich czterech  klubach (róg Włókniarzy i Zielonej, Kilińskiego 122/128, Zgierska 211, Sukcesja - Politechniki 1), odbywać „Mikołajki na okrągło” To mikołajkowe maratony fitness. Będą: Jump 4 Fit (J4F), rowerowe, Zumba, Tabata i Cross. Oprócz tego, dla wszystkich uczestników maratonów -paczki niespodzianki.  

Na maratony wstęp wolny. Jeśli nie jesteś jeszcze klubowiczem fitfabric, zarejestruj się na stronie fitfabric  https://fitfabric40.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?day=05-12-2015&view=DayByHourzapisz na zajęcia i wpadaj!

 

My tam będziemy.Moc atrakcji gwarantowana!  Zaczynamy dziś od 9-tej.

 

Zapraszamy :-)!

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą