„Moc Świątecznych Upominków“

« wróć

2016-12-06

 

6 grudnia - popularne Mikołajki, czyli dzień wzajemnego obdarowywania się drobnymi podarunkami, to również dzień startu świątecznej akcji promocyjnej ”Moc Świątecznych Upominków”, dedykowanej klientkom DERMOKLINIKI oraz HEXELINE – jednej z ulubionych rodzimych marek modowych Polek. W ramach akcji, począwszy od dziś do 8 stycznia, klientki obydwu marek będą otrzymywały karty podarunkowe na zakupy i wybrane przez siebie zabiegi medycyny estetycznej. W jaki sposób można otrzymać prezent?

 

To bardzo proste. Wystarczy w czasie trwania akcji zrobić zakupy w salonie HEXELINE, w łódzkiej Manufakturze, by w świątecznym podarunku od DERMOKLINIKI i HEXELINE otrzymać 15% lub 20% zniżki na dowolnie wybrany przez siebie zabieg z obszaru medycyny estetycznej w DERMOKLINICE. W ramach akcji można łączyć promocje, korzystając z grudniowej oferty „Upominkowy Grudzień” (zabiegi w obniżonych cenach) i „Moc Świątecznych Podarunków”, obniżając tym samym ceny zabiegów poza promocją.

 

Natomiast klientki DERMOKLINIKI, które zdecydują się w tym czasie na zabieg z grudniowej oferty „Upominkowy Grudzień” lub pozostałej oferty, otrzymają 20% (lub 10% w połączeniu z innymi obowiązującymi ofertami) zniżki na zakupy z najnowszej kolekcji w salonie HEXELINE.

 

Klientkom DERMOKLINIKI, które korzystają z zabiegów dermatologii estetycznej, w tym przedświątecznym okresie chcieliśmy zaproponować dodatkowe korzyści, także spoza naszej oferty. Stąd pomysł akcji świątecznej realizowanej wspólnie z zewnętrznym partnerem. Wybór HEXELINE nie był przypadkowy. Wynikał m.in. z tego samego profilu odbiorcy usług. Tym odbiorcą jest kobieta dbająca o zdrowie, urodę, swój wizerunek, kobieta niezależna, aktywna zawodowo, spełniona, słowem; elegancka, współczesna Polka – mówi Dr n. med. Monika Kierstan z DERMOLINIKI. – Cieszymy się, że w HEXELINE znaleźliśmy dobrego partnera i wspólnie z tą łódzką ekskluzywną marką odzieżową, tak bardzo cenioną przez Polki, możemy realizować ten projekt. Mamy nadzieję, akcja świąteczna to dobry początek do innych wspólnych przedsięwzięć w przyszłości – dodała Monika Kierstan.

 

„Moc Świątecznych Upominków” zakończy się 8 stycznia. Realizacja kart upominkowych odbywać się będzie do 31 stycznia. Pełen regulamin akcji znajduje się tutaj:

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą