„Moc Świątecznych Upominków“

« wróć

2016-12-06

 

6 grudnia - popularne Mikołajki, czyli dzień wzajemnego obdarowywania się drobnymi podarunkami, to również dzień startu świątecznej akcji promocyjnej ”Moc Świątecznych Upominków”, dedykowanej klientkom DERMOKLINIKI oraz HEXELINE – jednej z ulubionych rodzimych marek modowych Polek. W ramach akcji, począwszy od dziś do 8 stycznia, klientki obydwu marek będą otrzymywały karty podarunkowe na zakupy i wybrane przez siebie zabiegi medycyny estetycznej. W jaki sposób można otrzymać prezent?

 

To bardzo proste. Wystarczy w czasie trwania akcji zrobić zakupy w salonie HEXELINE, w łódzkiej Manufakturze, by w świątecznym podarunku od DERMOKLINIKI i HEXELINE otrzymać 15% lub 20% zniżki na dowolnie wybrany przez siebie zabieg z obszaru medycyny estetycznej w DERMOKLINICE. W ramach akcji można łączyć promocje, korzystając z grudniowej oferty „Upominkowy Grudzień” (zabiegi w obniżonych cenach) i „Moc Świątecznych Podarunków”, obniżając tym samym ceny zabiegów poza promocją.

 

Natomiast klientki DERMOKLINIKI, które zdecydują się w tym czasie na zabieg z grudniowej oferty „Upominkowy Grudzień” lub pozostałej oferty, otrzymają 20% (lub 10% w połączeniu z innymi obowiązującymi ofertami) zniżki na zakupy z najnowszej kolekcji w salonie HEXELINE.

 

Klientkom DERMOKLINIKI, które korzystają z zabiegów dermatologii estetycznej, w tym przedświątecznym okresie chcieliśmy zaproponować dodatkowe korzyści, także spoza naszej oferty. Stąd pomysł akcji świątecznej realizowanej wspólnie z zewnętrznym partnerem. Wybór HEXELINE nie był przypadkowy. Wynikał m.in. z tego samego profilu odbiorcy usług. Tym odbiorcą jest kobieta dbająca o zdrowie, urodę, swój wizerunek, kobieta niezależna, aktywna zawodowo, spełniona, słowem; elegancka, współczesna Polka – mówi Dr n. med. Monika Kierstan z DERMOLINIKI. – Cieszymy się, że w HEXELINE znaleźliśmy dobrego partnera i wspólnie z tą łódzką ekskluzywną marką odzieżową, tak bardzo cenioną przez Polki, możemy realizować ten projekt. Mamy nadzieję, akcja świąteczna to dobry początek do innych wspólnych przedsięwzięć w przyszłości – dodała Monika Kierstan.

 

„Moc Świątecznych Upominków” zakończy się 8 stycznia. Realizacja kart upominkowych odbywać się będzie do 31 stycznia. Pełen regulamin akcji znajduje się tutaj:

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą