Odbierz prezent od AVENE

« wróć

Ponad połowa populacji stwierdza u siebie wrażliwość i nadwrażliwość skóry. Nadwrażliwość może być powiązana z różnego rodzaju problemami np. atopią,  alergią czy  naczynkowością. Często dzieje się tak, że te problemy skórne współistnieją ze sobą. Pielęgnacja takiej skóry nie jest łatwa, ale używając odpowiednich kosmetyków dbanie o nią i niwelowanie problemów wynikających z jej dysfunkcyjności jest łatwiejsze. Jedną z marek polecanych przez lekarzy dermatologów jest Avene. Mamy dla Was zestawy tych kosmetyków. 

 

 

Avene to dermokosmetyki polecane do każdego rodzaju skóry, szczególnie dedykowane są jednak osobom ze skórą wrażliwą, nadwrażliwą, atopową, czy różnego rodzaju chorobami dermatologicznymi. Ich receptury oparte są na bogatej w substancje aktywne, łagodzącej wodzie termalnej, charakteryzującej się działaniem leczniczym, dlatego są idealne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Marka Avene ma swojej w ofercie preparaty do pielęgnacji specjalistycznej i codziennej pielęgnacji skóry. Avene to także kosmetyki do makijażu, preparaty ochronne na słońce (w tym produkty w 100% mineralne, bez filtrów chemicznych), kosmetyki dedykowane dla mężczyzn oraz linia kosmetyków dla dzieci.

 

AVENE i DERMOKLINIKA przygotowały dla Was 6 zestawów kosmetyków. W jaki sposób je otrzymać? To proste!

Wystarczy polubić profil DERMOKLINIKI i post konkursowy, następnie udostępnić go i wpisać w komentarzu: Avene – dla zdrowia Twojej skóry, a także numer zestawu, który chcecie otrzymać. Jeśli chcecie podarować prezent bliskiej osobie należy oznaczyć ją w komentarzu. Spośród Was w poniedziałek 30 stycznia wyłonimy 6 osób, które otrzymają prezenty.

 

Co dla Was przygotowaliśmy?

 

Zestaw 1 i 2 Skóra wrażliwa

 

WODA TERMALNA AVÈNE
Konfekcjonowana bezpośrednio u źródła, zachowuje wszystkie swoje właściwości kojące, łagodzące i zmniejszające podrażnienia.

XERACALM A.D KREM UZUPEŁNIAJĄCY LIPIDY
Niweluje swędzenie nawet o 97% już w pierwszym miesiącu stosowania. Łagodzi podrażnienia i odżywia. Sprzyja regeneracji oraz zmiękcza skórę. Bez substancji zapachowych, bez alkoholu.

CICALFATE ANTYBAKTERYJNY KREM REGENERUJĄCY
Cicalfate to krem regenerujący do skóry podrażnionej. Dedykowany jest do pielęgnacji uszkodzonej i podrażnionej skóry u niemowląt, dzieci i dorosłych.Zawarte w kremie siarczan miedzi i cynku działają antybakteryjnie, a mikronizowany su kralfat wspomaga regenerację tkanek skórnych

Zestaw 3 Skóra trądzikowa

 

CLEANANCE EXPERT
Innowacyjna emulsja zwalczająca wszystkie objawy trądziku: błyszczącą się skórę, zaskórniki i krosty, bez zakłócania równowagi zdrowych partii skóry

CLEANANCE WODA MICELARNA
Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż z twarzy i oczu, bez potrzeby spłukiwania.

COUVRANCE PODKŁAD KORYGUJĄCY WE FLUIDZIE
Koryguje umiarkowane niedoskonałości skóry, wyrównuje cerę.

WODA TERMALNA AVÈNE
Konfekcjonowana bezpośrednio u źródła, zachowuje wszystkie swoje właściwości kojące, łagodzące i zmniejszające podrażnienia.

Zestaw 4 skóra szczególnie wrażliwa, alergiczna

 

TOLÉRANCE EXTRÊME KREM
Nawilża i koi skórę nadwrażliwą i skłonną do alergii.O% substancji konserwujących, O% substancji zapachowych, O% substancji powierzchniowo czynnych. Sterylna formuła produktu zapewnia jego maksymalne bezpieczeństwo stosowania, a opatentowane opakowanie DEFI pozwala zachować właściwości kremu w nienaruszonym stanie.

TOLÉRANCE EXTRÊME EMULSJA
Nawilża i koi, nie naruszając równowagi nadwrażliwej skóry Pielęgnacja w zgodzie z FIZJO-logią skóry, która zapewnia:FIZJO-kompatybilne składniki naśladujące skład skóry, FIZJO-delikatne konsystencje harmonijnie łączące się ze skórą. Sterylne kosmetyki: wiodąca innowacja skoncentrowana na podstawowych potrzebach: MAKSYMALNIE 7 składników

WODA TERMALNA AVÈNE
Konfekcjonowana bezpośrednio u źródła, zachowuje wszystkie swoje właściwości kojące, łagodzące i zmniejszające podrażnienia.

Zestaw 5 Skóra zaczerwieniona, sucha

 

MASECZKA ŁAGODZĄCO-REGENERUJĄCA (CALM)
Przynosi natychmiastowy efekt odświeżenia, łagodzi podrażnioną i zaczerwienioną skórę, do stosowania także po zabiegach laserowych. Bez parabenów.

KREM NAWILŻAJĄCY NA DZIEŃ
Zmniejsza i zapobiega zaczerwienieniom skóry wrażliwej suchej i bardzo suchej.
Bez parabenów.

WODA TERMALNA AVÈNE
Konfekcjonowana bezpośrednio u źródła, zachowuje wszystkie swoje właściwości kojące, łagodzące i zmniejszające podrażnienia

 

Zestaw 6 Pielęgnacja męskiej skóry

 

ŻEL DO GOLENIA
Zapobiega podrażnieniom i ułatwia poślizg maszynki po skórze, dzięki czemu golenie staje się bardziej precyzyjne, komfortowe i delikatne. Bez alkoholu. Bez parabenów.

NAWILŻAJĄCY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY
Nawilża, odżywia i uelastycznia skórę. Działa przeciwko oznakom starzenia: poprawia strukturę i elastyczność skóry.

WODA TERMALNA AVÈNE
Konfekcjonowana bezpośrednio u źródła, zachowuje wszystkie swoje właściwości kojące, łagodzące i zmniejszające podrażnienia

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą