Polscy dermatolodzy wybrani do zarządu EADV - Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii

« wróć

 2018-09-17

 

Rośnie znaczenie polskiej dermatologii w Europie. Do zarządu EADV- Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii zostały wybrane prof. Lidia Rudnicka – prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz  prof. Aleksandra Lesiak z Kliniki  Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi / DERMOKLINIKI.

 

EADV to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń dedykowanych praktykom dermatologii. Rokrocznie lekarze tej specjalizacji medycznej spotykają się, aby omówić najnowsze osiągnięcia w dziedzinie dermatologii. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywała się w w dniach 12-16.09. w Paryżu.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą