Polskie akcenty podczas zjazdu Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej (AAD) 2017

« wróć

W dniach 3-7 marca w Orlando na Florydzie odbywa się Zjazd Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest łuszczyca oraz choroby współwystępujące przy tym schorzeniu. Podczas konferencji lekarze dermatolodzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat postępowania w konkretnych przypadkach medycznych.

 

W ramach sesji Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, zatytułowanej „Nasze najbardziej interesujące (dermatologiczne) przypadki” wykłady wygłosiły m.in. Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, Dr n. med. Monika Kierstan i Dr Irmina Olejniczak-Staruch.

 

Zjazd Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej (AAD) jest spotkaniem środowiska skupionego wokół tej największej i najbardziej reprezentatywnej organizacji zrzeszających dermatologów w Stanach Zjednoczonych, a także coraz większej liczby organizacji i towarzystw dermatologicznych spoza USA.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą