Szkoła Dermatologii Onkologicznej

« wróć

”Nieczerniakowe raki skóry (NMSC)– profilaktyka i wskazania do leczenia niechirurgicznego” to tytuł wykładu wygłoszonego przez dr hab. n. med. Aleksandrę Lesiak, podczas odbywającej się 26 listopada w Warszawie Szkoły Dermatologii Onkologicznej. SDO to nowe przedsięwzięcie naukowe Sekcji Dermatologii Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Projekt ma na celu edukację lekarzy w kierunku zwiększenia wykrywalności oraz leczenia nowotworów skóry.

Opiekę merytoryczną nad projektem sprawował Komitet Naukowy złożony z czołowych polskich autorytetów z dziedziny Onkologii, Hematologii i Dermatologii. W gronie tych ostatnich znalazła się m.in. prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą