Top Medical Trends 2017

« wróć

W dniach 17–19 marca 2017 r. w Poznaniu odbywał się Top Medical Trends 2017. Wydarzenie zgromadziło blisko 5 tysięcy lekarzy różnych specjalności medycznych. Byli wśród nich konsultanci krajowi, prezesi towarzystw i członkowie gremiów naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Specjaliści dyskutowali o najnowszych osiągnięciach i trendach w różnych dziedzinach medycyny.

 

W sesji dermatologicznej nie zabrakło czołowych ekspertów: Honorowy Prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego Jacek Szepietowski przybliży kontrowersyjny temat: Łuszczyca - czy choruje wyłącznie skóra? Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt przedstawi uczestnikom konkretne przypadki dotyczące atopowego zapalenia skóry, a o diagnostyce i leczeniu trądziku różowatego mówić będzie Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak. 

Więcej o wydarzeniu na: http://www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=549&p=3871

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy zarejestrowanej podczas TOP MEDICAL TRENDS 2017.  O diagnozowaniu, przebiegu i możliwościach leczenia trądzika różowatego mówi Dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą