Trudne życie z łuszczycą - o chorobie w "Pytaniu na śniadanie"

« wróć

Łuszczyca - przewlekła choroba skóry na którą cierpi już blisko milion osób w Polsce, była jednym z tematów dzisiejszego wydania „Pytania na  śniadanie” w TVP2. O swoich zmaganiach z chorobą opowiadał m.in. dziennikarz sportowy Łukasz Matusik. Gościem programu była również reprezentująca DERMOKLINIKĘ i UM w Łodzi Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt. Prof. Narbutt mówiła, że terapia dermatologiczna na obecnym etapie – nowe programy leczenia są coraz bardziej efektywne. Pozwalają skutecznie utrzymać chorobę  pod kontrolą, a to umożliwia wielu chorym coraz lepiej z nią funkcjonować.

 

DERMOKLINIKA specjalizuje się w leczeniu m.in. łuszczycy. Nasi lekarze dermatolodzy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na konsultacje -  rezerwacja wizyt: http://www.dermoklinika.pl/zapisy-online lub 692 065 698 / 42 230 96 57 

Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt

jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, adiunktem Kliniki Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej głównym kierunkiem zainteresowań klinicznych i naukowych jest łuszczyca, atopowe zapalnie skóry, pokrzywka, nowotwory i alergie. Jej liczne publikacje poświęcone tym zagadnieniom znajdziemy w czasopismach medycznych krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology.  Od dwóch lat jest członkiem Zespołu Kwalifikującego d/s Leczenia Biologicznego Łuszczycy powołanego przez NFZ. Prof. Narbutt jest laureatka wielu prestiżowych stypendiów naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych m.in. American Academy of Dermatology, European Society for Dermatological Research; stypendium L'OREAL dla Kobiet i Nauki.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą