TYdzień Kobiet

« wróć

8 marca – dzień, w którym wszystkie Panie obchodzą swoje święto, niemal za chwilę. Z tej okazji w Dermoklinice i nowootwartych m.a.j. Gabinetach Urody przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. To w sumie 50% zniżki na konsultacje, a także dowolnie wybrane zabiegi z obszaru dermatologii estetycznej i profesjonalnej kosmetologii. Na Tydzień Kobiet w  zapraszamy od 8 do 15 marca.

 

W jaki sposób można skorzystać z oferty? Wystarczy w czasie specjalnego tygodnia umówić się na konsultację lub dowolnie wybrany zabieg/wybrane zabiegi. Na hasło: „Tydzień Kobiet” każda Pani otrzyma prezent w postaci 20% upustu cenowego od wartości wszystkich wykonanych usług w DERMOKLINICE i aż 30% zniżkę na usługi kosmetyczne w Gabinetach Urody.

 

Złap okazję, zrób sobie prezent!

 

Zapraszamy

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą