Walentynkowy tydzień w Dermoklinice

« wróć

 

Święto zakochanych już blisko. To znakomita okazja, by móc zrobić coś dla siebie i zarazem dla ukochanej osoby. W Dermoklinice czeka na Was specjalna oferta Walentynkowa.

 

W dniach 8-15 lutego 2016 r. dla wszystkich zakochanych przygotowaliśmy 50% zniżki na konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. W jaki sposób skorzystać z oferty walentynkowej? Wystarczy, że z oferty DERMOKLNINIKI i DERMOKLINIKI MEN SKIN CARE wybierzecie konsultację lub zabieg/zabiegi dla siebie i zarezerwujecie wizytę w czasie walentynkowego tygodnia. Każdy otrzyma 25% upust cenowy od wartości wszystkich wykonanych usług. W sumie możecie więc otrzymać aż 50% zniżkę. Ale to nie wszystko! Panie otrzymają dodatkowo 30% rabat (do wykorzystania do końca marca 2016 r.) na usługi kosmetyczne lub będą mogły wykonać manicure i pedicure hybrydowy w specjalnej ofercie cenowej 100 PLN.

 

Dodatkowo przygotowaliśmy vouchery upominkowe. To idealny prezent walentynkowy. Karty o wartości 250, 500 lub 900 PLN pozwolą ukochanej osobie, której dedykujesz prezent, wybrać zabiegi, które  sprawią jej największą satysfakcję.

 

Zapraszamy na Walentynkowy Tydzień w Dermoklinice!

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą