XI Edycja Polskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii

« wróć

2017-05-11

 

Dziś Serocku pod Warszawą rozpoczyna się XI Edycja Polskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii Pa2.pl W komitecie naukowym  tego wydarzenia, a także wśród prelegentów  znalazły się m.in. Prof. dr hab. med. Joanna Narbutt oraz dr hab. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw.

 

Trzydniowe sympozjum to blisko 70 wykładów podzielonych na  kilka sesji tematycznych  począwszy od nowości i aktualności w dermatologii poprzez najciekawsze studia przypadków. Lekarze dyskutować będą m.in. o problemach onkologicznych i chorobach alergicznych w dermatologii, łuszczycy, chorobach owłosionej  skóry głowy czy zagadnieniach dermatologii dziecięcej. Pośród bogatej tematyki konferencji  nie zabraknie miejsca poświęconego dermatologii estetycznej. 

 

Podobnie jak w latach ubiegłych uzupełnieniem wykładów w części naukowej będą sesja plakatowa i wystawowa.

 

 AKTUALIZACJA:

Podsumowanie sympozjum dostępne jest tutaj: http://sympozja.eu/konferencja/34,xi-edycja-polskiej-akademii-dermatologii-i-wenerologii 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą