Zbadaj się – zadbaj o siebie i innych

« wróć

Szacuje się, że 30-35 tys. Polaków jest zakażonych HIV, a 50% z nich o tym nie wie, dlatego może nieświadomie zakażać. Każdego roku w Polsce zakaża się ponad 1000 osób i każdego dnia 3 osoby dowiadują się o fakcie zakażenia. Warto wykonać test i poznać swój status serologiczny. Wczesne rozpoznanie zakażenia HIV zwiększa szanse na skuteczne leczenie. 

 

HIV jest chorobą przewlekłą, jednak wczesne wykrycie zakażenia daje szansę na szybkie rozpoczęcie leczenia, które umożliwia przedłużenie życia i poprawę jego jakości.Dzięki postępowi medycyny, regularnie przyjmowanym lekom osoby zakażone mogą  normalnie funkcjonować i mieć zdrowe dzieci. 

 

 HIV i AIDS w Polsce w liczbach (do 31 maja 2015):

 

Odnotowano 19 120 zakażonych ogółem, co najmniej 6 087 zakażonych w związku z używaniem narkotyków. 3 246 to liczba zachorowań na AIDS, spośrod których 1 299 chorych zmarło. Na koniec września 2015 r. leczeniem ARV objętych było około 8420 pacjentów, w tym 111 dzieci.

(dane KC ds. AIDS)

 

W Dermoklinikinice służymy pomocą, udzielając konsultacji medycznych, dotyczących zakażeń chorobami przenoszonymi drogą płciową (między innymi zakażenia HIV), których przebieg charakteryzuje się symptomami dermatologicznymi. Nasi lekarze udzielają fachowej pomocy w niekrępujących warunkach z poszanowaniem intymności oraz prywatności.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą