Zbadaj się – zadbaj o siebie i innych

« wróć

Szacuje się, że 30-35 tys. Polaków jest zakażonych HIV, a 50% z nich o tym nie wie, dlatego może nieświadomie zakażać. Każdego roku w Polsce zakaża się ponad 1000 osób i każdego dnia 3 osoby dowiadują się o fakcie zakażenia. Warto wykonać test i poznać swój status serologiczny. Wczesne rozpoznanie zakażenia HIV zwiększa szanse na skuteczne leczenie. 

 

HIV jest chorobą przewlekłą, jednak wczesne wykrycie zakażenia daje szansę na szybkie rozpoczęcie leczenia, które umożliwia przedłużenie życia i poprawę jego jakości.Dzięki postępowi medycyny, regularnie przyjmowanym lekom osoby zakażone mogą  normalnie funkcjonować i mieć zdrowe dzieci. 

 

 HIV i AIDS w Polsce w liczbach (do 31 maja 2015):

 

Odnotowano 19 120 zakażonych ogółem, co najmniej 6 087 zakażonych w związku z używaniem narkotyków. 3 246 to liczba zachorowań na AIDS, spośrod których 1 299 chorych zmarło. Na koniec września 2015 r. leczeniem ARV objętych było około 8420 pacjentów, w tym 111 dzieci.

(dane KC ds. AIDS)

 

W Dermoklinikinice służymy pomocą, udzielając konsultacji medycznych, dotyczących zakażeń chorobami przenoszonymi drogą płciową (między innymi zakażenia HIV), których przebieg charakteryzuje się symptomami dermatologicznymi. Nasi lekarze udzielają fachowej pomocy w niekrępujących warunkach z poszanowaniem intymności oraz prywatności.

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą