Zjazd Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

« wróć

2017-10-13

 

W dniach 26–28 października 2017 roku, Łódź stanie się miastem dermatologów. W hotelu Andel’s odbywał się będzie Zjazd Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wydarzenie dedykowane jest lekarzom tej specjalizacji, którzy pragną zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami polskiej dermatologii. To okazja do wymiany poglądów pomiędzy młodymi dermatologami, a uznanymi autorytetami w dziedzinie dermatologii eksperymentalnej i klinicznej.

 

Ponad 200 młodych dermatologów z całego kraju przedstawi efekty swojej pracy naukowej. Program zjazdu w głównej mierze stanowić będą prace oryginalne, zarówno laboratoryjne, jak i kliniczne oraz ciekawe opisy przypadków, zgłoszone przez młodych lekarzy. Nie zabraknie wykładów ekspertów w dziedzinie dermatologii, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu m.in.:

 

  • schorzeń dermatologicznych u dzieci;
  • reakcji fototoksycznych i fotoalergicznych;
  • stanów rzekomotwardzinowych;
  • terapii łuszczycy;
  • atopowego zapalenia skóry;
  • postępowania dermatologicznego w skórnych odczynach po lekach onkologicznych;
  • alergicznego wyprysku kontaktowego rąk;
  • leczenia bakteryjnych zakażeń w przebiegu chorób zapalnych skóry;
  • trądziku;

 

Spotkanie Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego ma przyczyniać się do dalszego rozwoju młodej kadry naukowej i dermatologii, jako ważnej dyscypliny medycznej w Polsce. Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego wydarzenia jest dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw., Wiceprzewodniczącym został dr. hab. n. med. Adam Reich, prof. nadzw.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie zjazdu  www.forummlodychptd.viamedica.pl

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą