Zjazd Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

« wróć

2017-10-13

 

W dniach 26–28 października 2017 roku, Łódź stanie się miastem dermatologów. W hotelu Andel’s odbywał się będzie Zjazd Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wydarzenie dedykowane jest lekarzom tej specjalizacji, którzy pragną zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami polskiej dermatologii. To okazja do wymiany poglądów pomiędzy młodymi dermatologami, a uznanymi autorytetami w dziedzinie dermatologii eksperymentalnej i klinicznej.

 

Ponad 200 młodych dermatologów z całego kraju przedstawi efekty swojej pracy naukowej. Program zjazdu w głównej mierze stanowić będą prace oryginalne, zarówno laboratoryjne, jak i kliniczne oraz ciekawe opisy przypadków, zgłoszone przez młodych lekarzy. Nie zabraknie wykładów ekspertów w dziedzinie dermatologii, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu m.in.:

 

  • schorzeń dermatologicznych u dzieci;
  • reakcji fototoksycznych i fotoalergicznych;
  • stanów rzekomotwardzinowych;
  • terapii łuszczycy;
  • atopowego zapalenia skóry;
  • postępowania dermatologicznego w skórnych odczynach po lekach onkologicznych;
  • alergicznego wyprysku kontaktowego rąk;
  • leczenia bakteryjnych zakażeń w przebiegu chorób zapalnych skóry;
  • trądziku;

 

Spotkanie Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego ma przyczyniać się do dalszego rozwoju młodej kadry naukowej i dermatologii, jako ważnej dyscypliny medycznej w Polsce. Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego wydarzenia jest dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw., Wiceprzewodniczącym został dr. hab. n. med. Adam Reich, prof. nadzw.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie zjazdu  www.forummlodychptd.viamedica.pl

Potrzebujesz więcej informacji?

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest "DERMOKLINIKA-CENTRUM MEDYCZNE" SPÓŁKA CYWILNA M.KIERSTAN, J.NARBUTT, A.LESIAK z siedzibą w Łodzi, przy Aleji T. Kościuszki 93, 90-436, e-mail: kontakt@dermoklinika.pl, nr tel. 42 230 96 57. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą