Zmarszczki
Zadzwoń  42 230 96 57   lub  Zarezerwuj online

Usuwanie i wygładzanie zmarszczek Łódź

Twoja skóra traci jędrność i sprężystość, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki i inne oznaki starzenia? Chcesz przywrócić jej blask i piękny wygląd? W ofercie DERMOKLINIKI znajdziesz kilkanaście zabiegów anty-aging, w tym także te wykorzystujące laseroterapię, technologię HI-FU, czy nowoczesną i efektywną mezoterapię. Dermatologia estetyczna dysponuje wieloma możliwościami, które sprawiają, że usuwanie zmarszczek i tym samym walka z upływającym czasem jest łatwiejsza i bardziej skuteczna niż kiedykolwiek. Jednym z topowych zabiegów kompleksowo odbudowujących skórę jest laser frakcyjny CO2. Urządzenie poprzez swoje działanie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu, uzyskujemy redukcję zmarszczek oraz znaczącą poprawę jędrności i ogólnego stanu skóry. Zastosowanie lasera przyczynia się do likwidacji także innych niedoskonałości, m.in. rozstępów, blizn i przebarwień.


Innym sposobem na poprawę kondycji i wyglądu skóry jest wypełnianie zmarszczek i bruzd przy użyciu tzw. wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego lub wypełniaczy z dodatkiem innych substancji, korzystnie działających na procesy odnowy w skórze, np. stymulatorów kolagenu. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko pożądane efekty estetyczne, ale również charakteryzuje się długim ich utrzymaniem.

 

Usuwanie zmarszczek to jedna z naszych specjalizacji – nasze zabiegi są rekomendowane wszystkim osobom, które zaczynają zauważać pierwsze oznaki upływu czasu. Chcesz usunąć lub wypełnić zmarszczki? Skorzystaj z możliwości, jakie stwarza nowoczesna dermatologia estetyczna.

Potrzebujesz więcej informacji?

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę (tutaj należy podać imię i nazwisko / nazwę oraz adres Sprzedawcy) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody."

Zapisz się do naszego newslettera

Dane kontaktowe

Łódź, ul. Kościuszki 93
kom.: 692 065 698
tel.: 42 230 96 57
kontakt@dermoklinika.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 09.00-20.00

 

Obsługujemy płatności kartą